Hilal KabadayI
Bursa da çekirge semtinde oturuyorum. Evimde fareler ve hamam bücekleri cirit atıyordu. aslında temiz bir bayanım. evimde gayet büyük, bakımlı güzel bir evdir. Kullanılmayan ardiye gibi bir odası vardı evimin alt katta. aldığımızdan beri hiç girmemiştim. Bir gün bahçede eşimle birlikte otururken bahçedeki dalları budamak için benden makası istedi...
CNK Çevre Sağlığı bünyesinde bir çok farklı sektörde şirketi barındıran CNK Grup şirketler topluluğunun bir üyesidir. Halk sağlığı alanında haşerelerle mücadele konusunda kaliteli ve üst düzey hizmeti kendisine şiar edinmiş olan şirketimiz, yılların vermiş olduğu üstün ve benzersiz tecrübesi ve yüksek ziraat mühendisleri gözetimi ve kontrolündeki eğitimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hizmet sektörünün en önemli unsuru olan kalite ve güven kriterlerini ön planda tutan şirketimiz, T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan "Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaç Uygulama İzin Belgesi"ni ve ilaçlama-temizlik hizmetlerini kapsayan, Focus/Jas-Anz ortak girişimi'nin garantisi altında olan, ISO 9001:2000 Hizmet Kalite Belgesi'ni alarak hizmetlerinin kalitesini uluslararası platformda da tescilletmiştir.
Kuruluşumuzdan bu yana bizlere desteklerini esirgemeyen siz değerli müşterilerimize, kurum yetkililerimize, aynı sektörlerde faaliyet gösterdiğimiz kardeş firmalara ve yetkililerine ve tüm dostlara firmamız ve personelimiz adına teşekkürü borç biliriz.

Hep birlikte kol kola yeni ufuklara yürüyebilmek dileğiyle
Saygılarımızla;
 
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp